اخبار

سفربه بلژیک جهت همکاریها ی بیشتر با شرکت پوراتوس بلژیک

در پی دعوت شرکت گلنان پوراتوس از چند تن از قنادان مطرح کشور  مدیریت قنادی اشهدی  در فروردین ۹۷ عازم این سفر شدند.این سفر جهت بازدید از مراکز آموزش و نوآوری شرکت پوراتوس وکارخانه ی بلکلاد بلژیک بود.از دستاوردهای این سفر آشنایی با مواد اولیه ی جدید و نوآوری در تولید محصولات با کیفیت به روز دنیا و ارایه ء انها به شما مشتریان گرامی بود.

 

شب شکلاتی درسفارت بلژیک

دعوت سفر بلژیک از مدیریت قنادی اشهدی و چند تن از قنادان کشور در مراسم شب شکلاتی  که در تهران برگزار شد.این مراسم جهت افزایش همکاریها و بازدید از تنوع محصولات شکلاتی در جهت ارتقاء صنعت شکلات در ایران بود.

 

قنادی اشهدی حامی انجمن اتیسم

جشن دومین سالروز تاسیس موسسه خیریه حامیان اتیسم گیلان که در ۷ اسفند ماه ۹۶ با حضور منسجم و تاثیر گذار تعداد زیادی از داوطلبان مشتاق برگزار شد.به امید ایجاد بستری مناسب ذهنی برای این فرشته های نازنین…

روزی ما دوباره کبوترهایمان را پیدا خواهیم کرد و مهربانی دست زیبایی راخواهد گرفت

 

افتتاح شعبه دوم قنادی اشهدی در شهر رشت

با لطف خداوندمتعال وهمراهی مردم عزیزومسئولین محترم شعبه رشت مجتمع قنادی اشهدی باسابقه ۷۰ ساله درشش طبقه واقع در خیابان معلم شهر رشت برای خدمت رسانی به مردم خوش ذوق و سلیقه رشت در هشتم شهریور ماه سال ۹۶گشایش یافت

انتخاب برند اشهدی به عنوان برند برتر شهرستان صومعه سرا

انتخاب برند اشهدی به عنوان برند برتر شهرستان صومعه سرا با رای شما مردم فرهیخته مایه سربلندی ماست و این مجموعه در جهت کسب رضایت هر چه بیشتر شما همراهان عزیز تمام تلاش خود را خواهد نمود

کارآفرینی

انتخاب مدیر مجموعه اشهدی به عنوان کارآفرین برتر

سعید اشهدی مدیر مجموعه اشهدی در یازدهمین جشنواره کار آفرینان برتر استان گیلان به عنوان یکی از ۹ کار آفرین برتر استان برگزیده شد . طی مراسمی با حضور محمد علی نجفی استاندار گیلان غلامعلی جعفرزاده نماینده رشت در مجلس کیوان محمدی رییس سازمان برنامه و بودجه گیلان محمد ایزد دوست مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و تعداد کثیری از مدیران اجرایی و اساتید دانشگاهی که در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ در تالار حکمت برگزار شد از وی تجلیل به عمل آمد.

گردشگری

حضور در دهمین گردهمایی راهنمایان گردشگری کشور

در راستای فعالیت های فرهنگی ،مجموعه اشهدی افتخار داشت که در دهمین همایش راهنمایان گردشگری کل کشور شرکت کند. این گردهمایی هزار نفره در اسفند ۹۵ با حضور شهردار محترم رشت و اساتید در گیلان برگزار گردید و قنادی اشهدی توانست به عنوان اسپانسر سهمی در توسعه صنعت گردشگری و چرخه اقتصادی داشته باشد .

دیدار معاون وزیر صنعت معدن تجارت از قنادی اشهدی

در این دیدار معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه جمعی از مدیران و مقامات استان گیلان در قنادی اشهدی حاضر شدند و از توانایی ها و امکانات مجموعه بازدید کردند. جناب آقای علی منتظری رئیس صنعت، معدن و تجارت گیلان در این دیدار با تاکید بر استفاده بهینه از بستر فراهم شده در قنادی اشهدی، فرصت های بیشتری را متصور شدند.

بازدید دکتر سید کاظم دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی از قنادی اشهدی

ایشان و هیأت همراه از فضای فروشگاهی، انبار مواد اولیه و تجهیزات و کارگاه قنادی دیدن کردند و با پرسنل، روند تولید محصولات، مواد اولیه و امکانات این مجموعه بیشتر آشنا شدند. در این دیدار صمیمانه دکتر دلخوش ضمن ابراز خرسندی از وجود چنین مجموعه توانمندی در شهر صومعه سرا، راه کارهای مفیدی پیرامون مسائل و چالش های کارآفرینی در صنعت قنادی به مدیریت قنادی اشهدی ارائه نمودند.

ادامه خبر

تغییرلوگو و هویت برندی

در سال ۱۳۹۴طرح لوگو و رنگ برند اشهدی به آنچه که مشاهده می کنید تغییر یافت. در این لوگو تلاش شده تا اصالت، شادابی و وقار قنادی لحاظ شود. این لوگو توسط یکی از برترین گرافیست های کشور طراحی شده است. علاقه مدیریت قنادی اشهدی به ترفیع و پیشرفت شهر صومعه سرا ما را بر آن داشت تا پرنده ی قو که سمبل اصالت و وقار است را به عنوان شخصیت character)) جدید و ماندگار این برند انتخاب نمائیم. هدف ما از طراحی این شخصیت، معرفی اقلیم منحصربفرد تالاب شهرمان به عنوان میزبان این پرنده مهاجر زیبا به مردم ایران عزیز و هویت و محبوبیت برند اشهدی نزد مشتریان گرامی است. امید است تا همانند شخصیت برند خود، وفادار و عاشق مشتریان گرامی خود باشیم. در آینده اخبار جدیدی از شخصیت قنادی اشهدی در راه خواهد بود.

بازطراحی بسته بندی محصولات

پس از تغییر لوگو و طراحی شخصیت جدید قنادی اشهدی برآن شدیم تا با هدف افزایش احترام به مشتریان و همگامی با اصول نوین برندهای مطرح صنایع غذایی طراحی و ساخت پکیج های محصولات خود را تغییر دهیم. به دلیل اهمیت بهداشت در ارائه محصولات تصمیم گرفته شد تا از بهترین مقوا در جعبه های جدید استفاده شود. درب جعبه های جدید از مقوای IVORYBORAD تهیه شده است. این نوع مقوا به دلیل قیمت بالا تنها مورد استفاده صنایع دارویی و بهداشتی قرار می گیرد. زیره جعبه های جدید نیز از برترین تولیدکننده مقوا در ایران (اصفهان بدر) تهیه می شود.
– هم چنین سعی شده است تا طرح برخی از محصولات این قنادی در طراحی جعبه های جدید (قسمت زیره جعبه) لحاظ شود تا مشتریان عزیز با سبد متنوع محصولات آشنایی بیشتری پیدا کنند.
– خرسندیم که به عنوان نخستین و تنها قنادی در استان گیلان از مشتریان خود در جعبه هایی با کیفیت و طرح منحصربفرد پذیرایی می کنیم؛ چرا که معتقدیم مشتریان، سرمایه های همیشگی ما و شایسته برترین ها هستند.