درباره اشهدی

مجموعه اشهدی در استان گیلان و در شهر زیبای صومعه سرا در ۲۵کیلومتری شهر رشت واقع شده است. سابقه تأسیس این قنادی به سال ۱۳۳۰ باز می گردد. زمانی که تولید شیرینی به راحتی امروز ممکن نبود و با لوازم و ابزار های ساده و بدون امکانات پیشرفته امروزی انجام می گرفت. شهرت این قنادی به لطف حق و به همت مردی سخت کوش و مهربان بنام مرحوم حاج محمد علی اشهدی میسر شد.
با گذشت زمان به واسطه تلاش و جدیت مدیریت قنادی اشهدی در تولید و ارائه محصولات با کیفیت به مشتریان کسب و کار قنادی از رونق بیشتری برخوردار شد. این مجموعه تا دو دهه قبل با نام قنادی گلستان مشغول به فعالیت بود و پس از آن با ارتقاء فعالیت ها و پیشرفت روزافزون، با نام قنادی اشهدی به کار خود ادامه داد.
در سال ۱۳۸۵ مساحتی حدود ۶۰۰ متر به فروشگاه قبلی اضافه و موجبات تحولی عظیم در سطح یک قنادی در استان گیلان فراهم شد. به طوریکه هم اکنون این مجموعه با زیربنای ۱۵۰۰ متر مربع در ۴ طبقه (فروشگاه و کارگاه) و ۵۰ پرسنل مشغول به فعالیت است. این مجموعه با بکارگیری استادکاران ماهر و باتجربه از نقاط مختلف گیلان و ایران، استفاده از دستگاه ها و تجهیزات مناسب و تاکید بر کیفیت مواد اولیه درجه یک در تلاش است تا با تولید انواع شیرینی مطابق با روش های روز دنیا محصولاتی فراتر از انتظارات مشتریان را به آن ها ارائه دهد.
رعایت اصل احترام به مشتری باعث شد تا برند اشهدی در طول دوره فعالیت ۶۰ ساله خود همواره متناسب با خواسته ها و سلیقه مشتریان گام بردارد. در راستای ایجاد هویت جدید و حرفه ای، قنادی اشهدی در تلاش است تا همگام با روش های نوین تبلیغات و بازاریابی در جهت افزایش رضایت و خرسندی مشتریان گرامی تلاش نماید.

 

 

علاقه مجموعه اشهدی به پیشرفت و شهرت شهر صومعه سرا ما را بر آن داشت تا پرنده ی قو که سمبل زیبایی، غرور و وقار است را به عنوان شخصیت جدید و ماندگار این برند انتخاب نماییم.
هدف از طراحی این شخصیت، معرفی اقلیم منحصربفرد شهرمان به عنوان میزبان این پرنده مهاجر زیبا به مردم ایران عزیز و هویت و محبوبیت برند اشهدی نزد مشتریان گرامی است. امید است همانند شخصیت برند خود، وفادار و عاشق مشتریانمان باشیم.
قنادی اشهدی با وقار و پرغرور، به آواز دلنشین قوهای مهاجر ، بلند آوازه می کند نام شهر صومعه سرا را.

مفتخریم که شیرینی سرای اشهدی با همراهی وحمایت شمامشتریان گرامی برای اولین باردراستان گیلان موفق به دریافت سه گواهینامهISO 9001 NOBEL آلمان و ISO 10004وISO HACCP TUV آلمان شده است.امیدواریم که با عملکرد، مطابق استانداردهای بهداشت جهانی روز به روز به رضایت شما مشتریان محترم بیافزاییم.

HACCP

استاندارد HACCP
گواهینامه ارتقاء و اطمینان نسبت به کیفیت فرآیند های غذایی،سیستم کنترل نقاط بحرانیبه معنای ” تجزیه وتحلیل خطر ونقطه کنترل بحرانی” است ویک سیستم بهداشتی در مدیریت کیفیت در صنایع غذایی محسوب می گردد.
HACCP را میتوان یک سیستم کنترلی ویکی از راه کار های عملی در پیشبرد اهداف بهداشت مواد غذایی دانست که در طول زنجیره مواد غذایی(از تولید کننده اولیه تا مصرف کننده نهایی )دارای کار برد بوده وبا استفاده از آن نسبت به کیفیت بهداشتی فرآیند های غذایی اطمینان حاصل میگردد.

 

 

گواهینامهISO 10004

گواهینامه تعیین چهارچوبی برای مدیریت و برنامه‌ ریزی در جهت رضایتمندی مشتریان برای استفاده مجموعه ها صرف نظر از نوع فعالیت ، وسعت و نوع محصول آنهاست و اغلب قواعد آن جهت بالا رفتن رضایت مشتری ها از مجموعه می باشد.این استاندارد راهنمایی است در خصوص طرح و برنامه ریزی و اجرای برنامه هایی در جهت رضایت بیشتر مشتریان ، این استاندارد باعث می شود که با طبقه بندی نیازهای مشتریان ، مجموعه گواهی گیرنده در مسیر مشتری مداری حرکت نماید.
ISO 10004 مفاد قرارداد ،پیمانها و قوانین مدون مجموعه ها را تغییر نمی دهد و صرفا آنها را در مسیر شخصی در جهت رضایت مشتریان حرکت می دهد.

iso10004
iso9001

گواهینامهISO 9001

استاندارد بین المللی مدیریت کیفیت با هدف شفافسازی دربیان کیفیت واعتمادسازی میباشد.ISO 9001 سیستم مدیریت کیفیت است که برای هر سازمانی قابل اجرا است.گواهینامه ISO9001 نشان میدهد که سازمان مدیریت کیفیتی متمرکز برخواست ونیاز مشتری مستقر کرده است.اهداف آن شامل موارد ذیل است:
• هدف مندی سیستم مدیریت کیفیت
• کنترل بهتر فرایندها
• افزایش بهره وری
• کاهش هزینه ها ،ضایعات،مرجوعی ها وبهبود اطمینان از محصول
• مستند سازی بهتر فرایندها واگاهی بهتر ازکیفیت برای پرسنل
• ایجاد چارچوبی برای بهبود مستمر هر فرآیند

 

نمای قنادی اشهدی در دهه ۷۰

جوایز ورزشی قنادی اشهدی

لوگوی اشهدی از دیروز تا به امروز

مرحوم محمدعلی اشهدی

مرحوم محمدعلی اشهدی

مرحوم محمدعلی اشهدی